Hakkımızda

Hakkımızda


Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda – Biz Kimiz ?

Savaşmayalım Yazışalım Sloganı ile  ” 2010 ” Yılı itibariyle Adını Duyuran Yazisalim.Net Web Sitemiz Siz Değerli Ziyaretçimiz Ve üyelerimizin Yüksek Beğenisini Kazanarak Günlük Ortalama 400 &  500 Arası Sohbet Sevenleri ile Buluşuyor.

 

Vizyonumuz

Vizyon 2020 Savaşma Yazış.  !

Tüm Sohbet Sevenlerin Bir Arada Olabileceği Bir Sohbet Sitesi Altyapısı ile Hazır.

Sohbet Ederek Yeni Arkadaşlıklar, Dostluklar Kurabileceğiniz Bir Site Olarak Düynya’yı Daha Güzel Daha Eğlenceli Yapacağız. İnanıyoruz !

 

Misyonumuz

En Büyük Güvencemiz Olan Sohbet Sitesi Yönetim Kadromuz ile Birlikte Sizlere Güvenilir Sohbet Ortamı Sunmanın Gururunu Taşıyoruz. Yönetim Kadromuzun Güvenirliği Sayesinde Daha Seviyeli Ve Düzenli Bir Sohbet Sitesi Olarak Diğer Tüm Sohbet Platform Ve / Veya Sitelerinden Bir Adım Önde Olmayı Planlıyoruz. Güvenliğiniz Güvenliğimizdir ilkesini Benimsiyor Ve Sizlere Bu Konuda Garanti Veriyoruz.

 

Sitemizin Sizlere Sunduğu Bazı Özellikler Ve Amaçları.

  1.  Sohbet  Odaları :  Sohbet Veya Chat Olarakda Bilinen Odalarımız 2 Adet Global olarak hizmet Vermektedir.  Diğer Global Kanallarımız ise ( Değer Sıralaması olmaksızın ) #Kelime , #Yarisma, #Oyun, #CarkiFelek Gibi Bilgi Ve Eğlence Botları ile Bilginize Bilgi Katan Ve / Veya Eğlence Amacı ile Kurulmuştur.
  2. Radyo ve Dj’ler : Sohbet Ederken Müzik Dinlemenin Keyfine Varacağınız Radyo Kanalımız Ve Birbirinden Eğlenceli Yayın Yapan Dj’lerimiz Siz Değerli Ziyaretçi Ve Üyelerimizin Hizmetindedir.
  3. Blog : Sohbet Blog Bölümümüzde Sizlere Daha iyi Sohbet Edebilmenin, Sohbet Odalarımız Hakkında Bilgi Veren Makaleler Paylaşıyoruz. Haftada En Az 3 Makaleyi Blog Sayfamızdan Paylaşıyoruz.  Makalelerimiz Tamamen Blog Yazarlarımız Tarafından Özgün Olarak Paylaşılmaktadır.

 

Hakkımızda Daha Detaylı Bilgi Edinmek Veya Aklınıza Gelen Bir Soruyu Bizlere Sorabilirsiniz.

Bunun için İletişim Bölümümüzü Ziyaret Edebilirsiniz.

 

Hakkımızda Diğer Bilgiler.

Kuruluş  Yılı :  2010

Altyapı : Unrealircd & ircservices & Eggdrop – BNC  & WordPress

Sunucu Özellikleri : %99 Uptime Garantisi Veren Tüm DDOS Attack Ve Benzeri Saldırılara Karşı Güvenliğimizi Sağlayan Doping Hosting‘e Sonsuz Teşekkürler.

Doping Hosting Hakkında :

Web hostging, ircd Hosting, Reseller, Shoutcast Ve / Veya Brodcast Sunucuları, DC, VPS, VPC Gibi Ve Daha Fazlasını Sunan Hosting Firmasıdır.

Uzun Araştırmalar Sonucunda Yazisalim.Net Olarak Doping Hosting Hizmetine Güveniyor Ve Öneriyoruz.

 


mudanya araç kiralama ödemiş evden eve nakliyat


Sohbet Odaları

Sohbet Ortamı

Sitemap

Sohbet Sitesi

Sohbet Chat

Albümler

Takip Et

© Copyright 2019 Yazışalım - Yazisalim.Net | SEO hizmetleri By KaRa