Bedava Sohbet Ortamı

Bedava Sohbet Ortamı

X     31-07-19     sohbet siteleri     Bedava Sohbet Ortamı     801 Defa Okundu

Bedava Sohbet Ortamı

Ücretsiz kaliteli sohbet sitesi olan bedava sohbet ortamı Sizleride burada beklemekteyiz amacımız burada güzel bir sohbet sitesi kurmak.
Merhaba arkadaşlar son zamanlar da İRC veya bir başka sohbet plartformu çatı altında toplanan bir çok site bulunmakta. Ama nedense bu arkadaşlık siteleri hepsini demiyoruz bazı yerler ücret talep etmektedir. Biz sizler için bunu düşündük hiç bir ücret talep etmeden sizleri düşünerek kaliteli ve Bedava Sohbet etme imkanını sağlıyoruz. Sadece hizmetimiz tabıkide boş zaman geçirmek değil dahada ilerisi için çalışıyoruz sizlerin soyal aktivite içinde kalmanız için de burdayız gel gir nasılsın selam gibi ortamdan uzak daha sıcak daha iyi her şekilde anlayışlı bir ortamı yapmaya çalıştık ve başardıkta.Gün geçtikçede daha çok iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz.

Sohbet Ortamı

Sohbet Burda arkadaşlık burda en iyi duygular bizde web içerik olsun İRC sunu içindeki kanallarımız size destek verici botlarımız olsun her anlamda burda burdayız sizlerleyiz. Sizin yapmakta olduğunuz tek şey Sohbet Love sitemie giriş yapıp farkkı farklı insanlar dostluklar kültürler öğrenip kendi aranızda tatlı bir şekilde tartışıp argo seviyesizlik olmadan bunun önüne geçiyoruz zaten anlamlı bir şekilde sohbet etmenizdir. Biz gerçekten farklı olduğumuzu herkeze göztermek istiyoruz ve başarıyoruzda sizlerin de emekeri çok büyük bu konu hakkında sadece biz çalışmıyoruz ekip olarak sizleride ekibin bi parçası haline getirdik bizimle olan her bir birey bizim ekibimiz ailemiz can dostumuzdur. Kalp kalbe sohbetimiz hep candan içten olsun arkadaşlar hep birlikte yürümeye devam edelim saygınlık kazanalım sevgi çerçevesinde bir pozumuz olsun samimi ve sıcak….

YÖNETİM
Yönetim denilince akla gelen tek şes site sahibi ve oper adminleridir. Aksine en küçük görev de olan arkadaşlar bile bizim ekibimizdir sıralıyallımmı arkadaşlar bu kanal içi yöneticileri

Founder kanal sorumlusu sahibi.

& Sop kanal sorumlusu sahibi yardımcı operetor.

@ Op kanal oporetoru

½ Halfop Genellikle sunucu adminleri.

+ Voice Vip kulanıcıları.
İRC sistemindeki kanal içi sembolleri arkadaşlar. Bu sembollere göre her kezin görev dağılımı olup user lerle birebir ilgilenmektedirler…

ALLAH’a emanet olun görüşmek dileği ile hoşçakalın.

Bedava Sohbet Ortamı

Bedava Sohbet Ortamı

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?mudanya araç kiralama ödemiş evden eve nakliyat


Sohbet Odaları

Sohbet Ortamı

Sitemap

Sohbet Sitesi

Sohbet Chat

Albümler

Takip Et

© Copyright 2019 Yazışalım - Yazisalim.Net | SEO hizmetleri By KaRa