Sohbet Chat Odaları

Sohbet Chat Odaları

X     02-08-19     sohbet siteleri     Sohbet Chat Odaları     19116 Defa Okundu

Sohbet Chat Odaları

Seviyeli Sohbet Chat Sitesi olan Yazisalim Sohbet Chat Odaları Sitesini hizmetinize sunmuştur. Chat sohbet Merhaba arkadaşlar Chat Sohbet sitemize hoşgeldiniz Nerden nereye geldi demi İRC denilen iletişim diyalog chat sohbet sistemi. Eskiden çok basit şekillerde hazırlanmış kurulmuş sunulmuştu bizlere , ama şimdilerde maşallahı var çok ileri gitti yükseldi. Bizde bu yükselen sistemin bir parçası olarak en sağlam şekilde sizlerle sohbet sitesi olarak burdayız ve bu sistem bitene kadar burdayız gerçi bitmezde. Çünkü çok fazla sevdalı insanlar var bizim gibi bay ve bayan arkadaşlar. Sohbet sizlere sunulmuş en güzel sohbet plartformu bunun üstünü çizerek sizlere yazıyorum. Kısmet ise inşallah mekanımıza uğradığınız zaman anlıyacaksınız güçlü ve adaletli olduğumuzu. Aile yapısında olduğumuzu in içten muhabbetler içinde olduğumuzu kendi gözlerinizle görüceksiniz.

Sohbet Odaları

Dedğimiz gibi sıcak samimi dostça candan bir şekilde ikili ve gurup yani genel sohbet odalarımızla sanki bir evdeymiş gibi aile sıcaklığı ortamı gibi çay kahve içercesine dertlerimizle eğlencemizle hep birlikte her daim iç içe kalalak chat yaparak paylaşıyoruz içimizdekileri dışa vurup rahatlıyoruz. Bir kahvenin bin yıl hatrı var derler demi arkadaşlar bizdede bir sohbetin bin tıllık hatrı vardır asla unutumaz asla bir köşeye atılmaz ve hep akılda kalıcı bir şekilde dotsça kalıcağımızın sözünüde verebiliriz sizlere Yep yeni bir dünya ya yeni arkadaşlara bir camiya ya hep birlikte el atalım uzanalım uzun yıllar uzatalım. İnsanlar gerçekten iletişim halinde olmayı çok severler ama bu mevzuda en önemli olay dinleyicidir.

Chat Odaları

Dinleyici bulmak çok zor bazen insan sinirini dökmek ister o anki neşesini yada kötü hissetiği anları o piskolejiye uygun yapıda dinleyici inanın bulmak aşırı derecede zor . Ben bazen bakıyorum sitemizde bu konuda uzman olmuş bay veya bayan arkadaşlarımıza rastlıyorum. KArşı tarafın derdine ortak olanı gördüm ağlıyanı gördüm herkez yüzümüze güler benim ufak bi sözüm vardır bu söz üzerine ben hayatımı yaşıyorum gerçekleştiriyorum, KÖTÜ GÜNÜMDE YANIMDA OLMIYANIN İYİ GÜNÜMDE HİSSESİ YOKTUR , Evet arkadaşlar bu yazmış olduğum sözü yaklaşık 10 yıldır asla aklımdan çıkarmıyorum. Son sözümüz şu olsun sizlere hem iyi hem kötü yanınızda olmaya geldik.. Şİmdiden herkeze hoş sohbetler dilerim.
Her daim birlikte olmak dileği ile ALLAH’a emanet olun hoşçakalın.

Sohbet Chat Odaları

Sohbet Chat Odaları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?mudanya araç kiralama ödemiş evden eve nakliyat


Sohbet Odaları

Sohbet Ortamı

Sitemap

Sohbet Sitesi

Sohbet Chat

Albümler

Takip Et

© Copyright 2019 Yazışalım - Yazisalim.Net | SEO hizmetleri By KaRa