Sohbetin Önemi

Sohbetin Önemi

X     26-07-19     sohbet siteleri     Sohbetin Önemi     853 Defa Okundu

Konu Başlıkları

Sohbetin Önemi

Ücretsiz sohbet sitesi olan Yazisalim Sizler için Sohbetin önemi ni anlatmak için bu makaleyi açtık Chat odaları Merhaba arkadaşlar sohbet sitesi ve bilgi blog paylaşım sayfamıza hoşgeldiniz…
Toplumda insanlar her zaman birbirleri ile sohbet ederek konuşarak ve beraber sosyalleşerek anlaşırlar. Kişiler kendilerini rahatlatmak paylaşmak maddi ve manevi anlamda kendilerini daha iyi hisetmek için güzel dostluklara ve iyi güvenilir arkadaşlıklara ihtiyaç duyarlar . Bir birleri ile anlaşmak birbirlerini yakından tanımak için de sohbet etmeleri gerekir. Sohbet diyalog etmek yalnızca yüz yüze değil telefonda , internet üzerinde yani bizim size hazırlamış olduğumuz İRC Chat hizmetinde olduğu gibi gerçeklerşir. Ancak insanlar muhabbet ederek ve birbirlerini dinleyerek yazarak tanıyabilirler. Bundan dolayı sohbet etmek söyleyişi yapmak muhabbetlerde bulunmak ve bir birleri ile iletişim içinde olmak oldukça önemli bir eylemdir.

Sohbet

İnsan gerek bir arkadaşın aracılığıyla gereksede teknoloji sayesinde sosyal medyanın sağladığı faydalar sayesinde örneğin internetteki sohbet chat arkadaşlık siteleri gibi Skype , Facebook , Instıgram , gibi başka başka bir çok insanlarla tanışma imkanı bulur. Yeni tanıştığı kişilerle zaman geçirir ona bağlanır ve muhabbet olan her ortamda ona eşlik eder. Zaten söyleyişide aynı zamanda vakit geçirmek beraber olmak demektir.


Yunus Emre diyorki:
Erenlerin sohbeti ele giresi değil
Sohbet e kavuşanlar mahrum kaalası değil
Gezmek gerek heryeri bulmak için bir eri
Sarraf tanır cevheri herkesi bilesi değil
Bİr pınarın yanına kapalı testi kona 40 yıl orda dura kendi dolan değil.
Sohbetle parlar iman talip kazanır irfan
insanı arif yapan fesi hırkası değil

Yazisalim

Önce doğru iman et haramdan el etek çek ruha gıdadır sohbet badem helvası değil
Yunus Emre’nin bu güzel dizeleride aynı şekilde dostuğun sohbetin birlikteliğin önemini vurgular dotluk içinde ve güvenle kurulan muhabbetler içinde geçen zamanın her saniyesi bile zevklidir. Bıkmadan usanmadan o koyu sohbetlere dalarsın ve yalnızlığını birliktelikle beraberlikle taçlandırsın Ücretsiz sohbet sitesi olan Yazisalim Sizleride burada beklemekte, amöacımız güzel bir seviyeli sohbet sitesi oluşturmak ve bunun için sizleride burada beklemekteyiz türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada güzel sohbet ediyor ve sizleride burada bekliyor olacagız kim bilir yeni dosltuklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabiliceksiniz burada sizlerid aramızda görmek bizleri çok mutlu edicektir ALLAH’A Emanet olun.

Sohbetin Önemi

Sohbetin Önemi

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Google+    Pinterest    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

    Bu web siteden mobil sohbet için faydalanan arkadaşlarımız sitemizin tamamının mobil uyumlu olduğunu farkedecek ve huzurlu birşekilde güven içerisinde herhangi bir sohbet programı indirmeden giriş yapabilecektir. Burası tamamen ücretsiz bir sohbet sitesi arkadaşlar, en sıkıldığınız anda farklı kişiler ile chat yapmak bazen iyi gelebiliyor.Sizleride herzaman bu aile ortamında görmekten mutluluk duyarız.

    Türkiye’nin neresinde olursanız olun mobil web sitemizden alışveriş yaptığınızda içiniz rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Bayanlara özel kıyafetleri çanta modellerini yeni sezon mayolar bulabilirsiniz. Güvenir alışverişin tek adresiyiz

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?mudanya araç kiralama ödemiş evden eve nakliyat


Sohbet Odaları

Sohbet Ortamı

Sitemap

Sohbet Sitesi

Sohbet Chat

Albümler

Takip Et

© Copyright 2019 Yazışalım - Yazisalim.Net | SEO hizmetleri By KaRa